XBP24BZ7SIT-004J je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Digi
Skladem : 1 896
Katalogový list
802,15,4 Zigbee® Moduly transceiveru 2,4GHz Bez antény, RP-SMA Průchozí otvor
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
XBP24BZ7SIT-004J
Číslo produktu DigiKey
602-1484-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XBP24BZ7SIT-004J
Popis
RF TXRX MOD 802.15.4RPSMA TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Citlivost
-102dBm
Mfr
Sériová rozhraní
SPI, UART
Řada
Typ antény
Bez antény, RP-SMA
Balení
Hromadné balení
Použitý IO/součást
EM357
Stav součásti
Zastaralé
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Odebíraný pracovní proud
47mA ~ 62mA
RF skupina/standard
Proud při vysílání
117mA ~ 132mA
Protokol
Způsob montáže
Průchozí otvor
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C