XBP24-Z7WIT-004
Číslo produktu DigiKey
602-1102-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XBP24-Z7WIT-004
Popis
RF TXRX MODWIRE ANTENNA TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
802,15,4 Zigbee® Moduly transceiveru 2,4GHz Integrovaný, Kabelová anténa Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
XBP24-Z7WIT-004 Modely
Kategorie
Výstupní výkon
17dBm
Mfr
Citlivost
-102dBm
Řada
Sériová rozhraní
UART
Typ antény
Integrovaný, Kabelová anténa
Použitý IO/součást
EM250
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Napájecí napětí
4V ~ 3,4V
RF skupina/standard
Odebíraný pracovní proud
45mA
Protokol
Proud při vysílání
295mA
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C