XBP24-ASI-080 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Digi
Skladem : 67
Katalogový list
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
XBP24-ASI-080
Číslo produktu DigiKey
XBP24-ASI-080-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XBP24-ASI-080
Popis
RF TXRX MOD 802.15.4RPSMA TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
802,15,4 Moduly transceiveru 2,4GHz Bez antény, RP-SMA Průchozí otvor
Kategorie
Citlivost
-100dBm
Mfr
Sériová rozhraní
UART
Řada
Typ antény
Bez antény, RP-SMA
Balení
Hromadné balení
Napájecí napětí
2,8V ~ 3,4V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Odebíraný pracovní proud
55mA
RF skupina/standard
Proud při vysílání
215mA
Způsob montáže
Průchozí otvor
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C