XB3-24Z8RM
Číslo produktu DigiKey
602-2130-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XB3-24Z8RM
Popis
RF TXRX MOD 802.15.4 CAST SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
802,15,4 Zigbee® Moduly transceiveru 2,4GHz Bez antény, Montáž na povrch
Typ antény
Bez antény,
Napájecí napětí
2,1V ~ 3,6V
RF skupina/standard
Odebíraný pracovní proud
15mA
Protokol
Proud při vysílání
135mA
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C