XB3-24Z8CM
Číslo produktu DigiKey
602-2132-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XB3-24Z8CM
Popis
RF TXRX MOD 802.15.4 CHIP SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
802,15,4 Zigbee® Moduly transceiveru 2,4GHz Integrovaný, Čip Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
XB3-24Z8CM Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Citlivost
-103dBm
Mfr
Sériová rozhraní
I2C, SPI, UART
Řada
Typ antény
Integrovaný, Čip
Balení
Nosič
Použitý IO/součást
EFR32MG
Stav součásti
Aktivní
Velikost paměti
1MB flash, 128kB RAM
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Napájecí napětí
2,1V ~ 3,6V
RF skupina/standard
Odebíraný pracovní proud
15mA
Protokol
Proud při vysílání
135mA
Modulace
DSSS
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C