XB24CZ7UISB003
Číslo produktu DigiKey
602-1246-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XB24CZ7UISB003
Popis
RF TXRX MODULE 802.15.4U.FL SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
802,15,4 Zigbee® Moduly transceiveru 2,4GHz Bez antény, U.FL Montáž na povrch
Kategorie
Citlivost
-102dBm
Mfr
Sériová rozhraní
SPI, UART
Řada
Typ antény
Bez antény, U.FL
Balení
Nosič
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Velikost paměti
32kB flash, 2kB RAM
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Napájecí napětí
2,1V ~ 3,6V
RF skupina/standard
Odebíraný pracovní proud
28mA ~ 45mA
Protokol
Proud při vysílání
33mA ~ 59mA
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C