XB24CZ7PIT-004
Číslo produktu DigiKey
602-1557-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XB24CZ7PIT-004
Popis
RF TXRX MOD 802.15.4 TRC ANT TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
802,15,4 Zigbee® Moduly transceiveru 2,4GHz Integrovaný, Stopa Průchozí otvor
Kategorie
Citlivost
-102dBm
Mfr
Sériová rozhraní
SPI, UART
Řada
Typ antény
Integrovaný, Stopa
Balení
Nosič
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Napájecí napětí
2,1V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Odebíraný pracovní proud
28mA ~ 45mA
RF skupina/standard
Proud při vysílání
33mA ~ 59mA
Protokol
Způsob montáže
Průchozí otvor
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Kmitočet
2,4GHz