XB24-Z7UIT-004 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Digi
Skladem : 3 490
Katalogový list
802,15,4 Zigbee® Moduly transceiveru 2,4GHz Bez antény, U.FL Průchozí otvor
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
XB24-Z7UIT-004
Číslo produktu DigiKey
602-1097-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XB24-Z7UIT-004
Popis
RF TXRX MOD 802.15.4U.FL TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Výstupní výkon
1dBm
Mfr
Citlivost
-96dBm
Řada
Sériová rozhraní
UART
Balení
Nosič
Typ antény
Bez antény, U.FL
Stav součásti
Zastaralé
Použitý IO/součást
EM250
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Napájecí napětí
2,1V ~ 3,6V
RF skupina/standard
Odebíraný pracovní proud
38mA ~ 40mA
Protokol
Proud při vysílání
35mA ~ 45mA
Modulace
DSSS
Způsob montáže
Průchozí otvor
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C