XB24-DMUIT-250 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
Digi
Skladem : 16 996
Katalogový list
Direct
Digi
Skladem : 1 843
Katalogový list
Všeobecné pásmo ISM > 1GHz Moduly transceiveru 2,4GHz Bez antény, U.FL Průchozí otvor
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
XB24-DMUIT-250
Číslo produktu DigiKey
602-1274-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XB24-DMUIT-250
Popis
RF TXRX MOD ISM>1GHZU.FL TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Citlivost
-92dBm
Mfr
Sériová rozhraní
UART
Řada
Typ antény
Bez antény, U.FL
Balení
Hromadné balení
Stav součásti
Zastaralé
Napájecí napětí
2,8V ~ 3,4V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Odebíraný pracovní proud
50mA
RF skupina/standard
Všeobecné pásmo ISM > 1GHz
Proud při vysílání
45mA
Způsob montáže
Průchozí otvor
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C