XB24-ASI-001 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
Digi
Skladem : 3 785
Katalogový list
802,15,4 Moduly transceiveru 2,4GHz Bez antény, RP-SMA Montáž na povrch
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
XB24-ASI-001
Číslo produktu DigiKey
602-1469-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XB24-ASI-001
Popis
RF TXRX MOD 802.15.4RPSMA SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Citlivost
-92dBm
Mfr
Sériová rozhraní
UART
Řada
Typ antény
Bez antény, RP-SMA
Balení
Hromadné balení
Použitý IO/součást
EM357
Stav součásti
Zastaralé
Napájecí napětí
2,8V ~ 3,4V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Odebíraný pracovní proud
50mA
RF skupina/standard
Proud při vysílání
45mA
Modulace
DSSS
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C