DC-ANT-24DP
Číslo produktu DigiKey
602-1064-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DC-ANT-24DP
Popis
RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
65 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2,4GHz Wi-Fi Prut, Náklon Anténa RF 2,4GHz ~ 2,5GHz 1,8dBi RP-SMA samec Montáž konektoru
Kategorie
Typ antény
Prut, Náklon
Výrobce
Digi
Počet pásem
1
Balení
Hromadné balení
Zisk
1,8dBi
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
RP-SMA samec
RF skupina/standard
Wi-Fi
Způsob montáže
Montáž konektoru
Kmitočtová skupina
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Výška (max)
3,425" (87,00mm)
Kmitočet (střed / pásmo)
2,4GHz
Aplikace
Wi-Fi
Kmitočtový rozsah
2,4GHz ~ 2,5GHz