A24-HASM-525
Číslo produktu DigiKey
A24-HASM-525-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A24-HASM-525
Popis
RF ANT 2.4GHZ WHP TILT RP-SMA 6"
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2,4GHz Prut, Náklon Anténa RF 2,1dBi RP-SMA samičí Montáž konektoru
Kategorie
Počet pásem
1
Výrobce
Digi
Zisk
2,1dBi
Balení
Hromadné balení
Koncovka
RP-SMA samičí
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž konektoru
Kmitočtová skupina
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Výška (max)
5,394" (137,00mm)
Kmitočet (střed / pásmo)
2,4GHz