DKS-BBOARD6.5
DKS-BBOARD6.5
Číslo produktu DigiKey
DKS-BBOARD6.5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DKS-BBOARD6.5
Popis
DIGI-KEY BREADBOARD 6.5
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Nepájivé pole Svorková lišta (bez rámečku) 6,50" x 2,14" (165,1mm x 54,4mm)
Kategorie
Počet svorkových lišt
1
Výrobce
DigiKey Standard
Počet distribučních sběrnic
2
Řada
Počet kontaktů (celkem)
830
Balení
Hromadné balení
Počet bodových svorek 5-tie
126
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
6,50" x 2,14" (165,1mm x 54,4mm)