DFR0550-V2
Číslo produktu DigiKey
1738-DFR0550-V2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DFR0550-V2
Popis
GRAPHIC DISPLAY IPS RGB 5"
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) 24bitový (RGB), digitální 5" (127,00mm) 800 x 480 (WVGA)
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
5" (127,00mm)
Výrobce
DFRobot
Sledovací plocha
108,00mm Š x 64,80mm V
Balení
Hromadné balení
Počet obrazových bodů
800 x 480 (WVGA)
Stav součásti
Aktivní
Rozhraní
24bitový (RGB), digitální
Typ displeje
IPS (In-Plane Switching)
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Režim zobrazení
Transmisivní
Barva pozadí
Černá
Dotyková obrazovka
Kapacitní
Rozteč bodů
0,05mm Š x 0,14mm V