PMT-12V100W2BA
Číslo produktu DigiKey
1145-PMT-12V100W2BA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PMT-12V100W2BA
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční)
Mfr
Izolační napětí
3.75 kV
Řada
Účinnost
87,5%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-30°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Univerzální vstup
Typ
Uzavřený
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
5,08" D x 3,82" Š x 1,18" V (129,0mm x 97,0mm x 30,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, cTUVus, TUV
Napětí - výstup 1
12V
Standardní číslo
60335-1; 60950-1; 62368-1
Proud - výstup 1
8.5 A