PMR-5V320WCAA
Číslo produktu DigiKey
1145-1151-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PMR-5V320WCAA
Popis
AC/DC CONVERTER 5V 320W
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený, Odpovídající potažení AC/DC převodníky 1 Výstup 5V 88 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PMR-5V320WCAA Modely
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
3 kV
Účinnost
84%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený, Odpovídající potažení
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC, Univerzální vstup
Napětí - vstup
88 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
8,46" D x 4,53" Š x 1,18" V (215,0mm x 115,0mm x 30,0mm)
Napětí - výstup 1
5V
Schvalovací agentura
CB, CE, CCC, cURus, TUV
Proud - výstup 1
60 A