PMR-4V320WDBA je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Skladem : 8
Katalogový list
Uzavřený, Odpovídající potažení AC/DC převodníky 1 Výstup 4,2V 88 ~ 264VAC Vstup
Delta Electronics PMR Series Industrial Panel-Mount Power Supplies PIO | DigiKey
PMR-4V320WDBA
Číslo produktu DigiKey
1145-1150-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PMR-4V320WDBA
Popis
AC/DC CONVERTER 4.2V 320W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
PMR-4V320WDBA Modely
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
3 kV
Účinnost
86%
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený, Odpovídající potažení
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Sdílení zatížení, PFC, Univerzální vstup
Napětí - vstup
88 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
8,46" D x 4,53" Š x 1,18" V (215,0mm x 115,0mm x 30,0mm)
Napětí - výstup 1
4,2V
Schvalovací agentura
CB, CE, CCC, cURus, TUV
Proud - výstup 1
60 A