PMR-48V1K5W1BTC
Číslo produktu DigiKey
1145-PMR-48V1K5W1BTC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PMR-48V1K5W1BTC
Popis
AC/DC CONVERTER 48V 1.5KW
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 48V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
4 kV
Balení
Hromadné balení
Účinnost
92%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Typ
Uzavřený
Vlastnosti
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
8,03" D x 5,00" Š x 1,59" V (204,0mm x 127,0mm x 40,5mm)
Napětí - výstup 1
48V
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, cURus, KC, TUV, UKCA
Proud - výstup 1
31.25 A