MEA-065A12B A-A
Číslo produktu DigiKey
1145-MEA-065A12BA-A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MEA-065A12B A-A
Popis
60W/12V ADAPTER MEDICAL CLASS II
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 60 W AC/DC externí Stolní počítač (třída II) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Výkon (W)
60 W
Výrobce
Delta Electronics
Polarizace
Kladný střed
Řada
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Balení
Hromadné balení
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-10°C ~ 60°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 10,0mm
Tvar
Stolní počítač (třída II)
Délka kabelu
47" (1,20m)
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
IEC 320-C8
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,72" D x 1,97" Š x 1,26" V (119,9mm x 50,0mm x 32,0mm)
Napětí - výstup
12V
Schvalovací agentura
CB, CCC, cCSAus, CE, cULus, cURus, FCC, KC, PSE, TUV, UKCA
Proud - výstup (max)
5A