MDS-300APB18 AA
Číslo produktu DigiKey
1145-1255-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDS-300APB18 AA
Popis
AC/DC CONVERTER 18V 220W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 18V 90 ~ 264VAC Vstup
ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
93,5%
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
PFC, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání, Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,40" V (127,0mm x 76,2mm x 35,6mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Napětí - výstup 1
18V
Standardní číslo
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Proud - výstup 1
12.22 A