MDS-250APB24 AA
Číslo produktu DigiKey
1145-1250-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDS-250APB24 AA
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 90 ~ 264VAC Vstup
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
93%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Vlastnosti
PFC, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání, Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Velikost / rozměry
5,01" D x 3,01" Š x 1,42" V (127,3mm x 76,5mm x 36,1mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Proud - výstup 1
6.25 A