MDS-250APB12 AA
Číslo produktu DigiKey
1145-1191-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDS-250APB12 AA
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 150W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 90 ~ 264VAC Vstup
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
90,5%
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání, Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální výstup
Typ
Otevřená konstrukce
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,40" V (127,0mm x 76,2mm x 35,6mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
12V
Standardní číslo
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Proud - výstup 1
12.5 A