MDS-250ADB24 AA
Číslo produktu DigiKey
1145-1249-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDS-250ADB24 AA
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
93%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
PFC, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání, Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Typ
Uzavřený
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
5,51" D x 3,50" Š x 1,77" V (140,0mm x 89,0mm x 45,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Proud - výstup 1
5.62 A