MDS-200APB36 AA
Číslo produktu DigiKey
1145-MDS-200APB36AA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDS-200APB36 AA
Popis
AC/DC CONVERTER 36V 120W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 36V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Výkon (W)
Izolační napětí
4 kV
Balení
Krabice
Účinnost
94%
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Otevřená konstrukce
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,01" D x 2,01" Š x 1,44" V (101,9mm x 51,1mm x 36,6mm)
Napětí - výstup 1
36V
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, cURus, TUV
Proud - výstup 1
3.33 A