MDS-200APB24 AA
Číslo produktu DigiKey
1145-1195-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDS-200APB24 AA
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 140W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 90 ~ 264VAC Vstup
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
93%
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Otevřená konstrukce
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,40" V (101,6mm x 50,8mm x 35,6mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Proud - výstup 1
5.83 A