MDS-150AAS19 BA
Číslo produktu DigiKey
1145-1014-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDS-150AAS19 BA
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 150W
Podrobný popis
19V 150 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
500mW (max.)
Výrobce
Delta Electronics
Účinnost
Úroveň VI
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
Napájení DIN, 4 vývod
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Velikost / rozměry
6,69" D x 3,35" Š x 1,57" V (170,0mm x 85,0mm x 40,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB Scheme, CE, EN, UL
Napětí - výstup
19V
Standardní číslo
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Proud - výstup (max)
7,89A
Hmotnost
1,7lb (771,1 g)
Výkon (W)
150 W