MDS-100APS24 BA
Číslo produktu DigiKey
1145-1012-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDS-100APS24 BA
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 80W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 90 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
MDS-100APS24 BA Modely
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
88%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,22" V (127,0mm x 76,2mm x 31,1mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Proud - výstup 1
4.2 A