MDS-100APS12 BA
Číslo produktu DigiKey
1145-1010-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDS-100APS12 BA
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 80W
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 90 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MDS-100APS12 BA Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
88%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,22" V (127,0mm x 76,2mm x 31,1mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB Scheme, CE, CQC, EN, UL
Napětí - výstup 1
12V
Standardní číslo
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Proud - výstup 1
8.3 A