MDS-090AAS24 BA
Číslo produktu DigiKey
1145-1020-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDS-090AAS24 BA
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24V 90 W AC/DC externí Stolní počítač (třída II) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
500mW (max.)
Účinnost
Úroveň V
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Tvar
Stolní počítač (třída II)
Velikost / rozměry
5,91" D x 2,36" Š x 1,38" V (150,0mm x 60,0mm x 35,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Napětí - výstup
24V
Proud - výstup (max)
3,75A
Výkon (W)
90 W