MDS-060AAS19 BA je zastaralá a již se nevyrábí.
Delta Electronics
Skladem : 32
Katalogový list
19V 61 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Delta Medical Power Solutions Medical & Industrial Power Supplies | Digi-Key Daily
Delta Power Management Solutions | Digi-Key Daily
MDS-060AAS19 BA
Číslo produktu DigiKey
1145-1005-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDS-060AAS19 BA
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 61W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Příkon naprázdno
500mW (max.)
Účinnost
Úroveň VI
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Velikost / rozměry
5,31" D x 2,44" Š x 1,34" V (135,0mm x 62,0mm x 34,1mm)
Napětí - vstup
90 ~ 275VAC
Napětí - výstup
19V
Proud - výstup (max)
3,2A
Výkon (W)
61 W