MDS-060AAS15 BA je zastaralá a již se nevyrábí.
Delta Electronics
Skladem : 78
Katalogový list
Similar
Selec Controls USA Inc.
Skladem : 72
Katalogový list
15V 60 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Delta Medical Power Solutions Medical & Industrial Power Supplies | Digi-Key Daily
Delta Power Management Solutions | Digi-Key Daily
MDS-060AAS15 BA
Číslo produktu DigiKey
1145-1006-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDS-060AAS15 BA
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Příkon naprázdno
500mW (max.)
Účinnost
Úroveň VI
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Velikost / rozměry
5,31" D x 2,44" Š x 1,34" V (135,0mm x 62,0mm x 34,1mm)
Napětí - vstup
90 ~ 275VAC
Napětí - výstup
15V
Proud - výstup (max)
4A
Výkon (W)
60 W