MDS-060AAS12 BA je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Delta Electronics
Skladem : 392
Katalogový list
MFR Recommended
Delta Electronics
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Selec Controls USA Inc.
Skladem : 230
12V 60 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
MDS-060AAS12 BA
Číslo produktu DigiKey
1145-1007-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDS-060AAS12 BA
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Příkon naprázdno
500mW (max.)
Výrobce
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Řada
Účinnost
Úroveň V
Balení
Krabice
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Stav součásti
Zastaralé
Výstupní konektor
Napájení DIN, 4 vývod
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Velikost / rozměry
5,31" D x 2,44" Š x 1,34" V (135,0mm x 62,0mm x 34,1mm)
Napětí - vstup
90 ~ 275VAC
Schvalovací agentura
CB Scheme, CE, EN, UL
Napětí - výstup
12V
Standardní číslo
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Proud - výstup (max)
5A
Hmotnost
0,553lb (250,84g)
Výkon (W)
60 W