MDS-040APS18 BA
Číslo produktu DigiKey
1145-1001-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDS-040APS18 BA
Popis
AC/DC CONVERTER 18V 40W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 18V 90 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
MDS-040APS18 BA Modely
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
84%
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C
Vlastnosti
Univerzální vstup
Velikost / rozměry
3,00" D x 2,00" Š x 0,90" V (76,2mm x 50,8mm x 22,9mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
18V
Standardní číslo
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Proud - výstup 1
2.2 A