DRP048V240W1BA
Číslo produktu DigiKey
1145-1023-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRP048V240W1BA
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 48V 5A
Kategorie
Výkon (W)
240W
Výrobce
Delta Electronics
Izolační napětí
4 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Hromadné balení
Účinnost
92%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-25°C ~ 80°C (s poklesem výkonu)
Typ vstupu
AC
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, IP20, Sdílení zatížení, PFC, Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
4,89" D x 3,35" Š x 4,76" V (124,1mm x 85,0mm x 121,0mm)
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
ATEX EN, CB Scheme, CE, CSA, DNV GL, EAC, EN, SIQ, UL
Napětí - výstup 1
48V
Standardní číslo
508; 50581; 55011; 55024; 55032; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-2; 61204-3
Proud - výstup (max)
5A