DRP024V480W3BA
Číslo produktu DigiKey
1145-1037-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRP024V480W3BA
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 20A
Kategorie
Výkon (W)
480W
Izolační napětí
4 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční), Nebezpečné lokality
Účinnost
91%
Provozní teplota
-25°C ~ 80°C (s poklesem výkonu)
Velikost / rozměry
5,52" D x 4,62" Š x 4,76" V (140,0mm x 117,3mm x 121,0mm)
Střídavé napětí - vstup
320 ~ 600VAC (3 fáze)
Schvalovací agentura
ATEX EN, CB Scheme, CE, CSA, DNV GL, EAC, EN, SIQ, UL
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
Proud - výstup (max)
20A