DRP024V060W3BN
Číslo produktu DigiKey
1145-1086-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRP024V060W3BN
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 2,5A
Kategorie
Výkon (W)
60W
Izolační napětí
4 kV
Účinnost
86%
Provozní teplota
-25°C ~ 80°C (s poklesem výkonu)
Velikost / rozměry
4,62" D x 1,97" Š x 4,76" V (117,3mm x 50,0mm x 121,0mm)
Střídavé napětí - vstup
320 ~ 600VAC (3 fáze)
Schvalovací agentura
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, SIQ, UL
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
Proud - výstup (max)
2,5A