DRM-24V480W3PN
Číslo produktu DigiKey
1145-DRM-24V480W3PN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRM-24V480W3PN
Popis
DIN-RAIL CLIQ-M 480W/24V 3 PH
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 20A
Kategorie
Výkon (W)
480W
Výrobce
Delta Electronics
Izolační napětí
4.9 kV
Řada
Aplikace
Průmyslové, ITE (komerční), Laboratorní
Balení
Krabice
Účinnost
95,2%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Typ vstupu
AC
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
5,00" D x 2,56" Š x 4,88" V (127,0mm x 65,0mm x 124,0mm)
Střídavé napětí - vstup
320 ~ 575 VAC (3 fáze), 380 ~ 575 VAC (2 fáze)
Schvalovací agentura
CB, CE, cULus, cURus, EAC, SIQ, UKCA
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
60950-1; 61010-1; 62368-1; UL 508
Proud - výstup (max)
20A