DRC-24V015W1RZ
Číslo produktu DigiKey
1145-DRC-24V015W1RZ-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRC-24V015W1RZ
Popis
DINRAIL PS 24V/0.63A, OVC III
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC nebo DC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 630mA
Kategorie
Proud - výstup (max)
630mA
Výrobce
Delta Electronics
Výkon (W)
15W
Řada
Izolační napětí
4 kV
Balení
Hromadné balení
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční), laboratoře
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
87,5%
Typ vstupu
AC nebo DC
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Počet výstupů
1
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, IP20, Univerzální vstup
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
2,17" D x 0,70" Š x 3,45" V (55,1mm x 17,8mm x 87,6mm)
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
120V
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, cURus, EAC, KC, TUV, UKCA
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
375V
Standardní číslo
60335-1; 61010-1; 62368-1
Napětí - výstup 1
24V