DRC-12V60W1AZ
Číslo produktu DigiKey
1145-1096-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRC-12V60W1AZ
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 54W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 12V 4,5A
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DRC-12V60W1AZ Modely
Kategorie
Výkon (W)
54W
Izolační napětí
3 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Účinnost
86%
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Provozní teplota
-25°C ~ 71°C (s poklesem výkonu)
Typ vstupu
AC
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, IP20, Univerzální vstup
Velikost / rozměry
3,58" D x 2,80" Š x 2,19" V (91,0mm x 71,0mm x 55,6mm)
Střídavé napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Napětí - výstup 1
12V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
4,5A