DRC-12V10W1AZ
Číslo produktu DigiKey
1145-1142-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRC-12V10W1AZ
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 10W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 12V 830mA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DRC-12V10W1AZ Modely
Kategorie
Výkon (W)
10W
Izolační napětí
3 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Účinnost
82%
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-25°C ~ 71°C (s poklesem výkonu)
Typ vstupu
AC
Vlastnosti
IP20, Univerzální vstup
Velikost / rozměry
2,19" D x 0,71" Š x 3,58" V (55,6mm x 18,0mm x 91,0mm)
Střídavé napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Napětí - výstup 1
12V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
830mA