DPS-550AB-47 H
Číslo produktu DigiKey
1145-DPS-550AB-47H-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DPS-550AB-47 H
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 550W
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Přední strana AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Krabice
Účinnost
94%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 55°C
Typ
Přední strana
Vlastnosti
PFC, PMBus™, dálkové zap/vyp, dálkové snímání, pohotovostní výstup, univerzální vstup
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž do racku
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
7,28" D x 2,89" Š x 1,57" V (185,0mm x 73,5mm x 40,0mm)
Napětí - výstup 1
12V
Schvalovací agentura
BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cUL, EAC, KC, TUV, UL
Proud - výstup 1
45.8 A