B62SR24125A
Číslo produktu DigiKey
941-1738-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B62SR24125A
Popis
DC/DC CONVERTER 24V 300W
Podrobný popis
Uzavřený DC/DC převodník 1 Výstup 24V 12,5A 106V Vstup
Kategorie
Proud - výstup (max)
12,5A
Výkon (W)
300W
Řada
Izolační napětí
2.25 kV
Balení
Hromadné balení
Účinnost
92%
Provozní teplota
-40°C ~ 75°C
Napětí - vstup (min)
18V
Napětí - vstup (max)
106V
Velikost / rozměry
7,48" D x 2,99" Š x 1,73" V (190,0mm x 75,9mm x 43,9mm)
Napětí - výstup 1
24V