B62SR12424CC
Číslo produktu DigiKey
941-1815-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B62SR12424CC
Popis
DC/DC CONVERTER 12.4V 298W
Podrobný popis
Uzavřený DC/DC převodník 1 Výstup 12,4V 24A 106V Vstup
Kategorie
Proud - výstup (max)
24A
Výkon (W)
298W
Řada
Izolační napětí
2.25 kV
Balení
Sáček
Účinnost
89%
Provozní teplota
-40°C ~ 75°C
Napětí - vstup (min)
18V
Napětí - vstup (max)
106V
Velikost / rozměry
7,48" D x 2,99" Š x 1,73" V (190,0mm x 75,9mm x 43,9mm)
Napětí - výstup 1
12,4V