B62SR12424A
Číslo produktu DigiKey
941-1649-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B62SR12424A
Popis
DC/DC CONVERTER 12.4V 298W
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený DC/DC převodník 1 Výstup 12,4V 24A 106V Vstup
Kategorie
Proud - výstup (max)
24A
Výrobce
Delta Electronics
Výkon (W)
298W
Řada
Izolační napětí
2.25 kV
Balení
Hromadné balení
Aplikace
ITE (komerční)
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
89%
Typ
Uzavřený
Provozní teplota
-40°C ~ 75°C
Napětí - vstup (min)
18V
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup (max)
106V
Velikost / rozměry
7,48" D x 2,99" Š x 1,73" V (190,0mm x 75,9mm x 43,9mm)
Počet výstupů
1
Schvalovací agentura
CE
Napětí - výstup 1
12,4V