AFB0812SH-TP12 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Sunon Fans
Skladem : 171
Similar
Sunon Fans
Skladem : 0
Katalogový list
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Koule 55,6CFM (1,56m³/min) 4 vodiče
AFB0812SH-TP12
Číslo produktu DigiKey
603-1200-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AFB0812SH-TP12
Popis
FAN AXIAL 80X25.4MM 12VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Šum
46,0dB(A)
Mfr
Výkon (W)
3.6 W
Řada
OT/MIN
Balení
Krabice
Koncovka
4 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
CE, CSA, UL, VDE
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Hmotnost
0,176lb (80,00g)
Šírka
25,40mm
Jmenovitý proud (A)
0,300A
Průtok vzduchu
55,6CFM (1,56m³/min)
Napěťový rozsah
10 ~ 13,2VDC
Statický tlak
0,380" H2O (94,6Pa)
Materiál - rám
Plastový
Typ ložiska
Koule
Materiál - nůž
Plastový
Typ ventilátoru
Životnost při teplotě
70000h při 40°C