ADT-060A12AB B-A
Číslo produktu DigiKey
1145-ADT-060A12ABB-A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADT-060A12AB B-A
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 60 W AC/DC externí Stolní počítač (třída II) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Polarizace
Kladný střed
Výrobce
Delta Electronics
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Účinnost
Úroveň VI
Balení
Krabice
Provozní teplota
-10°C ~ 60°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 10,0mm
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Tvar
Stolní počítač (třída II)
Vstupní konektor
IEC 320-C8
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Velikost / rozměry
4,25" D x 1,81" Š x 1,16" V (108,0mm x 46,0mm x 29,5mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
BSMI, CB Scheme, CE, EN, KC, SIQ, UL
Napětí - výstup
12V
Standardní číslo
50581; 55015; 55024; 61000-3-2; 61000-3-3; 61347-1; 61347-2-13; 62384
Proud - výstup (max)
5A
Hmotnost
0,397lb (180,08g)
Výkon (W)
60 W
Základní číslo produktu
Příkon naprázdno
150mW (max.)