AMA40DR5-120033Y
Číslo produktu DigiKey
2721-AMA40DR5-120033Y-ND
Výrobce
aimtec
Číslo produktu výrobce
AMA40DR5-120033Y
Popis
90~264VAC 12VAC 3.34A 40W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 40 W AC/DC externí Plocha Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Výkon (W)
40 W
Výrobce
aimtec
Příkon naprázdno
100mW
Řada
Polarizace
Kladný střed
Balení
Pouzdro
Aplikace
ITE (komerční)
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
87%
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Tvar
Plocha
Výstupní konektor
2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 9,5mm samičí
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Velikost / rozměry
4,37" D x 2,05" Š x 1,26" V (111,0mm x 52,0mm x 32,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE, cULus, FCC, UKCA
Napětí - výstup
12V
Standardní číslo
Proud - výstup (max)
3,34A