AM20CW-2415DLPZ
Číslo produktu DigiKey
5245-AM20CW-2415DLPZ-ND
Výrobce
aimtec
Číslo produktu výrobce
AM20CW-2415DLPZ
Popis
9~36VDC -15VDC -0.667A 20W
Standardní dodací lhůta výrobce
0 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup -15V 15V 667mA, 667mA 9V - 36V Vstup
Kategorie
Výkon (W)
20 W
Mfr
Izolační napětí
1.6 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Trubice
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OVP, SCP, UVLO
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 75°C (s poklesem výkonu)
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
89%
Počet výstupů
2
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
9V
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup (max)
36V
Velikost / rozměry
1,00" D x 1,00" Š x 0,47" V (25,4mm x 25,4mm x 12,0mm)
Napětí - výstup 1
Dodávaná velikost pouzdra
Modul 6-DIP
Napětí - výstup 2
15V
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup (max)
667mA, 667mA