DL2000ID
Číslo produktu DigiKey
2186-DL2000ID-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DL2000ID
Popis
CURRENT SEN FLUX GATE/CL 2000A
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 2000A 1 Kanál Magnetická indukční sonda, Uzavřená smyčka Obousměrný Modul, jeden průchod
Kategorie
Kmitočet
DC ~ 300kHz
Mfr
Linearita
±0,0001%
Řada
Napájecí napětí
±14,25V ~ 15,75V
Balení
Hromadné balení
Doba odezvy
1µs
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud (max)
185mA
Pro měření
AC/DC
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C