2215/16BK-100
Číslo produktu DigiKey
2215/16BK-100-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2215/16BK-100
Popis
HOOK-UP STRND 16AWG BLACK 100'
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16AWG Zapojení Kabel 19/29 Černá 1000V 100,0' (30,5m)
Kategorie
Průměr pláště (izolace)
0,093" (2,36mm)
Mfr
Tloušťka pláště (izolace)
0,016" (0,41mm)
Balení
Cívka
Délka
100,0' (30,5m)
Stav součásti
Aktivní
Napětí
1000V
Typ kabelu
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C